Must-see in Lviv!

Dawno nic się nie pojawiało na mojej stronie. Ale sporo było napisane. Część przez awarię serwera wyparowała. Ale… dzisiaj musiałem dodać ten wpis.

Otóż nie wiedziałem, że kiedyś w swoim życiu trafię w takie miejsce. Jest to jedno z bardziej „nieprawdopodobnych” przeżyć. Zresztą niech zdjęcia same, za siebie przemówią.


Czym jest „Podwórko zaginionych zabawek”?

Jest dokładnie tym, co wskazuje nazwa. Na kamienicznym podwórku pozostawione są na pastwę warunków atmosferycznych i ludzi, przeróżnego rodzaje zabawek. Od pluszaków, przez gumowe zabawki, po zabawki niemowlęce. Tych pierwszych jest najwięcej i dlatego to właśnie one, nadgryzione zębem czasu jak i wspomnianej wcześniej pogody, tworzą ten nieprawdopodobny klimat.

Podwórko zaginionych zabawek
Momentami przerażający widok…

Gdzie to jest?

W zasadzie odpowiedź na to pytanie powinno pojawić się na samym początku, jednak przekornie pozostawiłem Cię, Czytelniku w niewiedzy. Otóż to przepełnione grozą miejsce znajduje się we Lwowie, przy kamienicy mieszczącej się przy skrzyżowaniu ulic Użhorodskiej i Mukachivskiej. Dokładne współrzędne GPS: N49 50.786 E24 1.830

Pewnie gdybyśmy dotarli tutaj wieczorem, humory mielibyśmy zdecydowanie inne. Tak, porobiłem trochę zdjęć i ruszyliśmy w stronę Wysokiego Zamku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *